זה פוליש - שירותי פוליש וניקיון

שירותי ליטוש שיש ואבן


ליטוש מרצפות שיש או אבן מאפשר חידוש מוחלט של מראה האריחים וקבלת מראה ישר, אחיד, נקי ובעל ברק קריסטלי. 

שימוש רב שנים ברצפה יכול לגרום לאובדן הברק המקורי של משטחי השיש והאבן, גורם המשפיע מאד על המראה הכללי של הרצפה. פעולה של ליטוש הינה פיתרון יעיל ביותר לבעיה. וכאשר הוא מבוצע באופן מקצועי התוצאות יהיו משמעותיות וישארו לאורך זמן.

בזה פוליש, מספקים שירותי ליטוש והברקה לכל סוגי השיש והאבן ובמגוון מקומות: חללים וחדרים פנימיים, חדרי מדרגות, מסדרונות וכדומה.

ליטוש אבן :

תהליך ליטוש אבן הינו תהליך מיוחד המביא לתוצאות של משטח חלק, אחיד ומבריק בכל הרצפה. ניתן לבצע את התהליך בפני עצמו או בנוסף לטיפול פוליש.

ליטוש אבן הינו פתרון יעיל לבעיות הנגרמות משימוש לאורך שנים במשטחי אבן, כמו למשל: מרצפות שאינן ישרות באופן אחיד, שריטות, שקעים, שברים ועוד.

בתהליך זה מתבצע מילוי מרווחים בין האריחים, מילוי שריטות ושקעים, והקניית מבנה חלק ואחיד למשטח האבן.

מומלץ לבצע את התהליך לאחר שימוש רב שנים ברצפה או בבית חדש בו דרוש טיפול ברצפות.

תהליך ליטוש האבן מתבצע במספר שלבים, בהם מנקים ושואבים את מרווחי הרצפות וממלאים אותם בחומר אוטם.
לאחר מכן מגיע שלב הגימור שזהו בעצם שלב הפוליש, בהתאם לבחירת הלקוח. הפוליש יקנה למשטח האבן מראה מט או ברק קריסטלי.

ליטוש שיש :

פולישתהליך ליטוש משטחי השיש מורכב משלבי עבודה שונים הכוללים הכנת המשטח וניקויו, מילוי מרווחים וציפוי בחומר אוטם ומבריק המעניק לרצפה מראה זוהר.

עבודת הפוליש הינה עבודה אמנות לשמה, וחשוב שתתבצע על ידי עובדים מקצועיים הבקיאים ברזי המקצוע. התפשרות על עבודה חובבנית או לא מקצועית תקנה מראה בלתי אחיד ותוצאותיה לא יהיו עמידות.

אנו בזה פוליש מתחייבים לספק שירות מקצועי, אדיב ואיכותי, אשר תוצאותיו מצוינות ועמידות לאורך זמן. החומרים והכלים בהם אנו משתמשים הינם באיכות הטובה ביותר והשימוש בהם מתבצע בידי העובדים המוכשרים ביותר.

אחד הדגשים החשובים ביותר שלנו הוא הדגש על שביעות רצון הלקוח והתאמת השירותים שלנו לצרכיו. לכן, מתאימים את החומרים, הכלים ואופן העבודה לסוגי המרצפות המשתנים מלקוח ללקוח. אנו עושים את מירב המאמצים בכדי להעניק את התוצאות הרצויות ברמה הגבוהה ביותר.