זה פוליש - שירותי פוליש וניקיון

ליטוש וחידוש מדרגות


חדר מדרגות מטופח ובעל מראה נקי וחדש משרה אווירה נעימה במקום מגוריכם ומקנה רמה חדשה של יופי לסביבת המגורים. ליטוש מדרגות מהווה תחליף מצוין להחלפת המדרגות השחוקות ומאפשר לכם ליהנות מגרם מדרגות מבריק, ממש כמו חדש.

לאחר שימוש רב שנים במדרגות, מתרחשת באופן טבעי שחיקה של המדרגות ונוצרים כתמים עמוקים, חריצים וסדקים, אשר בניקוי פשוט לא ניתן להעלימם. 

אנו בזה פוליש מספקים שירות ליטוש מדרגות. בתהליך ליטוש מדרגות מתבצע טיפול יסודי בסדקים, בכתמים ובשחיקה של אבן המדרגות ומוענק לה מראה חדש, נקי ואיכותי. 

אנו מבטיחים שירות מקצועי ביותר וברמת ביצוע מעולה.
ניסיוננו הרב והמומחיות שלנו בתחום ליטוש האבנים השונות, מעניקים לנו יתרון על פני שירותים אחרים ומאפשרים לנו להתאים את הכלים, החומרים ואופן העבודה לסוג האבן הספציפי שלכם. כך אנו יכולים להגיע לתוצאות מעולות ברמת הגימור הגבוהה ביותר. 

בין אם מדובר במדרגות מוזאיקה, שיש או אבן, לנו יש את הידע ואת הכלים המקצועיים ביותר בתחומי הליטוש והפוליש.

ישנם שני סוגי תהליכים לליטוש מדרגות:

ליטוש מדרגות בכריות יהלום - תהליך בו מסירים את השכבה העליונה בעלת הסדקים, כתמי השומן והלכלוך רב השנים שהצטברו על גבי האבן.
תהליך זה מחזיר למשטח את המראה הטבעי שלו - מראה חדש, נקי ומבריק. 

ליטוש מדרגות בדיסק יהלום - השימוש בדיסק יהלום מתבצע בתהליך ליטוש מדרגות עמוק יותר, המיועד למדרגות ישנות ושרופות שצברו שכבות עבות של לכלוך ונמצאות ברמת בלאי גבוהה יותר. 

במקרים של סדקים וחורים באבן המדרגות, אנו משתמשים בחומרים הממלאים סדקים ואוטמים את האבן בפני לכלוך. 

ניסיוננו הרב ומומחיותנו בנושא ליטוש מדרגות, מאפשרים לנו להמליץ לכם על הטיפול היעיל ביותר עבור המדרגות שלכם. בהתאם לרצון הלקוח ולצרכיו אנו בונים את אופן העבודה שלנו. אנו מבטיחים קבלת תוצאות ברמה הגבוהה ביותר, אשר יישארו לאורך זמן. כמו כן, נספק לכם מידע כיצד ניתן לשמר את העבודה ואילו חומרי ניקוי ישמרו על אבן המדרגות שלכם בצורה היעילה ביותר.

 

אולי יעניין אותך גם ליטוש שיש ואבן