זה פוליש - שירותי פוליש וניקיון

איטום בסילר


טיפול האיטום בסילר מעניק לרצפות מסוגים שונים ובמיקומים שונים מראה חדיש, ומותאם לרצון הלקוח (מבריק, הדגשת צבע, ועוד). את האיטום בסילר מבצעים בדרך כלל אחרי עבודת פוליש, אך ניתן ואף מומלץ לבצע על רוב משטחי השיש והאבן כדי לאפשר שימור לשנים רבות.

את האיטום בסילר בדרך כלל מבצעים בסיום ביצוע ליטוש מרצפות או אחרי ליטוש שיש.
חלק מעבודות האיטום בסילר מבוצעות באמצעות חומרים פשוטים, לכן יש לחזור ולבצע איטום נוסף לאחר מספר שנים. תהליך איטום יעיל, יבטיח תוצאות עמידות ומקצועיות ביותר, שישארו לאורך שנים. עובדי חברת מבריק לי לא מתפשרים על איכות החומרים ועל מקצועיות העבודה ויכולים להתחייב לתוצאות ברמה המקצועית ביותר.

אנו בחברת מבריק לי מומחים בביצוע כל סוגי הפוליש וכך גם בביצוע עבודת איטום בסילר. בידינו מגוון חומרים בעלי איכות מעולה. המקצועיות והנסיון רב השנים שלנו, מעניקים לנו את היכולת לספק תוצאות מעולות ולהתאים את אופן וסוג הטיפול המומלץ לסוג המרצפות ולמיקום המשטח שלכם. השימוש בכלים ובחומרים שברשותינו מבטיח עמידות המוצר לאורך שנים.

הסילר הוא חומר נוזלי ושקוף המשמש לעבודה במשטחי אבן, שיש ומרצפות. הסילר משמש לאיטום ומסייע בהגנה על המשטח. ביצוע איטום בסליר מקנה למשטח עמידות גבוהה-בתהליך האיטום למעשה מחדירים אל האבן חומרים האוטמים אותה ומונעים ממנה לספוג מים ורטיבות, מונעים את שחיקתה והיווצרות כתמים קשים ועמוקים. 

עבודת האיטום בסילר מדגישה גם את צבע וגוון האבן, יוצרת מראה "מט" או "משי", מראה רטוב ומבריק, כמובן בהתאם לסוג האבן ומיקום המשטח ולרצון וצרכי הלקוח.

החומרים בהם אנו משתמשים מותאמים באופן ייחודי לסוג המרצפות שלכם, ידידותיים לסביבה בעלי רמת איכות גבוהה ביותר. אנו מצויידים בשיטות ובטכנולוגיות החדישות ביותר ובכלים המתקדמים ביותר המאפשרים להגיע לתוצאות ברמות הגימור הטובות ביותר. 

ניסיוננו רב השנים והעובדים המומחים שלנו ימליצו לכם על סוג הטיפול המומלץ לפי סוג האבן הספציפי שלכם, ויבטיחו עבודה מקצועית ויעילה המניבה תוצאות מעולות.